Fotografia - Anna Bojda

Fotografia towarzyszyła mi od kiedy tylko pamiętam. W 2008 roku ukończyłam szkołę na kierunku fototechnik i od tamtej pory w tym właśnie kierunku kształtowała się moja kariera zawodowa.
 
Kiedy urodziła się moja córka Alicja, zrozumiałam że to fotografia rodzinna jest mi najbliższa. Był to również impuls do tego, by wykorzystać swoją pasję i założyć własna firmę, którą z powodzeniem prowadzę od kilku lat. Mimo wykształcenia kierunkowego cały czas doskonalę swoją wiedzę poprzez udział w licznych warsztatach fotograficznych.
 
Na spust migawki nacisnęłam ponad 200 tys. razy. Rocznie wykonuje ponad 100 sesji zdjęciowych. Spędziłam setki godzin przed komputerem, dopracowując swoją technikę obróbki zdjęć.
 
W 2017 roku odbyła się moja pierwsza wystawa z okazji Dnia mamy w CKŚ Świętochłowice, a następnie pierwszy wernisaż, który odbył się w Wieże KWK Świętochłowice. Po tychże wydarzeniach zainteresowała się mną prasa, a nawet telewizja. Na temat mojej pracy pojawiły się liczne publikacje w Internecie, a także artykuł w Dzienniku Zachodnim. Ponadto miałam zaszczyt być gościem programu telewizyjnego „Pytanie na Śniadanie”, gdzie opowiadałam o kulisach sesji ciążowych i dziecięcych. W styczniu 2018 roku zostałam nominowana przez redakcje Dziennika Zachodniego do tytułu osobowości roku w dziale kultura za promowanie macierzyństwa poprzez fotografię.
 
Moje zdjęcia wielokrotnie zostały wyróżnione przez magazyny z całego świata jako jedne z najlepszych w kategorii zdjęcia dzieci i kolor – This Magazine, EsAEssence, Your mood photo, Emotions light, Academy of photography.
 
Na co dzień spełniam się jako szczęśliwa mama. Kocham otaczającą przyrodę i nasze długie spacery. Nie wyobrażam sobie życie bez dobrej książki, muzyki oraz filiżanki aromatycznej kawy. Jeśli chcesz bym również dla Ciebie zatrzymała czas, to zapraszam do obejrzenia mojej galerii zdjęć, a także działu oferta.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą obsługę na naszej stronie. Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz użycie plików cookie w powyższych celach.